SKENERY ČIAROVÝCH KÓDOV

K výrobným terminálom je možno pripojiť čítačky (skenery) čiarových kódov. Načítať môžete v podstate všetky údaje, ktoré môžete taktiež zadávať číselnou hodnotou (typ činnosti, číslo zákazky, kód výrobku, výrobné číslo ….).
Čítačka môže byť osadená laserovou alebo CCD technológiou a môže byť vybavená 1D alebo 2D možnosťou čítania čiarových kódov. Sortiment sa priebežne mení podľa aktuálnych modelov na trhu.

MS-5145 ECLIPSE

Kvalitný ručný laserový snímač vhodný k naskladňovaniu tovaru na sklad v počítači alebo k predaju. Možno ho pripojiť k pokladni i počítaču. Má ďaleký dosah (200 mm). Dodáva sa vrátane kábla a zdroja, ktorý je nutný pre pripojenie k PC cez konektor RS232. Pripojení na RS 232, PS/2 a USB konektor.

MS-9540 VOYAGER

Kvalitný ručný laserový snímač s automatickou aktiváciou skenu v stojane, po vyňatí zo stojanu sa pre aktiváciu skenu používa tlačidlo CodeGate. Má ďaleký dosah (200mm). Dodáva sa vrátane kábla, stojanu a zdroja, ktorý je nutný pre pripojenie k PC cez konektor RS232. Pripojení na RS 232, PS/2 nebo USB.