TERMINÁL BIOSTATION

Suprema BioStation je komfortný terminál pre evidenciu dochádzky alebo kontrolu vstupu, založený na identifikácii osôb podľa odtlačku prstu (algoritmus UniFinger).

 

Terminál je vybavený najmodernejšími technológiami a funkciami, ktoré z neho robia jedno z najuniverzálnejších riešení evidencie dochádzky na trhu. Vďaka obrovskej pamäti už v základnom prevedení, ktorá umožňuje uložiť až 50 tisíc šablón odtlačkov prstov a pol milióna transakcií, pravdepodobne nikdy nenarazíte na žiadne kapacitné obmedzenia. Výkonný procesor sa potom spolu s kvalitným algoritmom stará o rýchle vybavenie užívateľov - identifikácia prebieha rýchlosťou až 3000 porovnaní za sekundu. K prenášaniu dát medzi BioStation a počítačom slúži komunikačné rozhranie RS-232, RS-485, USB a Ethernet, pričom voliteľne je možné objednať i verziu s WiFi bezdrôtovou sieťovou kartou. BioStation však môže pracovať i celkom samostatne bez trvalého pripojenia počítača a dáta (transakcie, užívateľov, konfigurácie a pod.) možno prenášať pomocou USB flash kľúča.


K multimediálnej interakcii s užívateľom je terminál vybavený jasným farebným LCD displejom a kvalitným zvukovým výstupom. Samozrejmosťou je potom možnosť priameho ovládania elektrického dverového zámku, spolupráce s rôznymi čítačkami kariet a rad ďalších funkcií.

 

Vlastnosti

  • Farebný 2,5" LCD displej, zvýrazňujúci zobrazované informácie animáciami či fotografiami
  • Voliteľná WiFi sieťová karta, umožňujúca bezdrôtový prístup k dátam z PC bez nutnosti inštalácie kabeláží
  • USB vstup pre ľahký prenos dát do PC pomocou pamäťového flash kľúča
  • Vysoko kvalitný 16 bitový zvukový výstup pre zvukové efekty a hlasové pokyny
  • Voliteľné vstavané čítačky kariet - 125 kHz EM, HID Prox a Mifare
  • Funkcie "Template on Card" na pamäťových kartách Mifare umožňuje uložiť šablóny na kartu

Přílohy
pdfTerminál BioStation [pdf, 114 kB]