TLAČIARNE

K terminálom môžete pripojiť tlačiareň. Môžete ju použiť pre tlač etikiet, výrobných príkazov, zákazkových listov, sprievodiek atď. Vzhľad a obsah tlače je možné upraviť v editore výstupných zostáv. Použiť môžete štandardnú tlačiareň alebo špeciálne priemyslové modely a tlačiarne pre tlač štítkov.

Tlačiareň DATAMAX E-CLASS

Tlačiarne E-Class sú výborná voľba pre pokrytie vašich potrieb menšieho až stredného objemu tlače etikiet a štítkov. Uplatnia sa v širokom rozsahu aplikácií – od tlače adresových štítkov v malých firmách až po identifikačné etikety rôznych výrobkov. Sú ideálne pre medicínske laboratória, lekárne, autoservisy, podateľne úradov, sklady a podobne. Dokážu tlačiť „dvojrozmerné“ čiarové kódy PDF 417 a MaxiCode, ktoré sa uplatnia pri tlači zložitých prepravných etikiet. Vyznačuje sa modulárnou konštrukciou, umožňujúcou užívateľovi kedykoľvek doplniť alebo zmeniť voliteľné príslušenstvo. Môžete si vybrať medzi priamym tepelným alebo termotransferovou tlačou, k dispozícii je senzor prítomnosti a orezávač pre tlač jednotlivých etikiet, pamäťový modul Flash 3 MB a ďalšie.

Tlačiareň DATAMAX I-CLASS

Priemyslový štandard v oblasti termotransferových tlačiarní so šírkou tlače 105 mm a rýchlosťou tlače až 30 cm/s. Vysoká kvalita, spoľahlivosť, bohaté príslušenstvo. Tlačiarne I-CLASS sa vyznačujú modulárnou konštrukciou, umožňujúcou užívateľovi kedykoľvek doplniť alebo zmeniť voliteľné príslušenstvo. Tlačiarne možno ľahko konfigurovať tak, aby v budúcnosti vyhoveli potrebám rozvíjajúcich sa aplikácií. Základom tlačiarne je remeselne vypracovaný tlakový odliatok hliníkového rámu. Táto konštrukcia zaisťuje pri svojej nízkej váhe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Na rozdiel od ostatných tlačiarní tejto triedy má I-CLASS vo svojom štandardnom vybavení rad doplnkových funkcií. Patrí k nim dobre čitateľný displej LCD na čelnom paneli, farebne označené nastavovacie prvky, schéma zavedenia média v plastickom prevedení, dobrý prístup k tlačovej hlave a jedinečný tŕň pásky, s ktorým je zavedenie alebo vyňatie pásky v priebehu okamžiku. Rozhodovanie je ľahké – tepelné tlačiarne Datamax I-CLASS sú najlepšou voľbou z hľadiska spoľahlivosti, robustnosti a výkonu. Je to odpoveď vyspelého priemyslu na vaše potreby tlače.